O firmie

O firmie
Aktualności
Wyszukiwarka podłóg

13.04.2016 r.

Drewno w wersji „Modern”


Renomowana marka Nobifloor wprowadziła do swojej oferty kolekcję podłóg drewnianych „Modern” o bardzo oryginalnym wzornictwie i modnej kolorystyce. Deski wyróżniają się też innowacyjną, trójwarstwową konstrukcją, która jest gwarantem ich trwałości.


MODERN to najnowsza linia podłóg drewnianych renomowanego producenta Nobifloor. Składa się ona z desek w szerokim wachlarzu 20 odcieni, w którym główną rolę odgrywają najmodniejsze od kilku sezonów szarości, biele oraz odcienie drewna w jego naturalnej odsłonie. Pod względem technologicznym, deskę MODERN wyróżnia innowacyjna, trójwarstwowa konstrukcja. Wierzchnią warstwę podłogi stanowi dąb europejski (4 mm), środkową niezwykle twarda i odporna na odkształcenia sklejka brzozowa (6,5 mm), natomiast spodnia, przeciwprężna warstwa wykonana została z dębu (4 mm). Głównym zadaniem wspomnianej 3-ciej warstwy jest bilansowanie naprężeń,  które występują na wierzchniej warstwie dębowego obłogu. Przyjęte przez Nobifloor rozwiązanie gwarantuje trwałość deski i możliwie wysoką odporność na różnice temperatur i wilgotności w pomieszczeniu. W szczególności  sprawia, że podłoga lepiej znosi obciążenia związane z ogrzewaniem podłogowym.


Kolekcja MODERN jest wynikiem wielomiesięcznych testów projektantów i technologów marki Nobifloor. Ich celem było opracowanie takich technik i sposobów wykończenia drewna, które dadzą najciekawszy i nietuzinkowy efekt wizualny. Zróżnicowany wygląd desek z kolekcji MODERN zawdzięczamy m.in. takim zabiegom jak szczotkowanie czy heblowanie. Powierzchniowo powierzchnia podłogi zabezpieczona jest ole-jem oksydacyjnym. Podłogi z linii MODERN dostępne są w 3 szerokościach deski – 14, 18 i 24 cm oraz w grubości 14,5 mm. Pod względem długości Nobifloor oferuje miks desek od 85 do 240 cm.


Wyłącznym dystrybutorem podłóg drewnianych Nobifloor na terenie Polski jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian.
3.02.2015.

Miło nam poinformować, iż oferta podłóg Nobifloor poszerzyła się o nową kolekcję CRAFT.

Cała kolekcja składa się z 10 nowych kolorów desek dębowych, które występują w trzech szerokościach: 180 mm, 200 mm i 220 mm. Wszystkie deski są obrobione i wybarwione ręcznie, co pozwala na uzyskanie głębokich i nasyconych kolorów.
1.13.2015.

Zapraszamy do nowo otwartych punktów sprzedaży podłóg Nobifloor w Szczecinie, Opolu i Bielsko-Biała. Dokładne dane adresowe znajdą Państwo w dziale >KONTAKT<.
1.03.2014.

Zapraszamy do nowo otwartego punktu sprzedaży podłóg Nobifloor w Kaliszu, który mieści się przy ulicy Częstochowskiej 50.

Salon Dekorian jak zawsze zapewniamy Państwu miłą atmosferę, bogactwo produktów do wykończenia wnętrz oraz fachowe doradztwo. W tygodniu oczekujemy na Państwa w godzinach od 9:00 do 17:00, w soboty od 9:00 do 13:00 oraz pod numerem telefonu 62 502 31 00.

Serdecznie zapraszamy


2.12.2012 r.

Od listopada znajdą Państwo nasze podłogi w sieci Salonów DEKORIAN.
Zapraszamy do najbliższego salonu w celu poznania najnowszych kolekcji podłóg Nobifloor.5.11.2012 r.

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykle przydatnym narzędziem do wyszukiwania kolorów desek wymażonej podłogi. Aby przejść do aplikacji wystarczy kliknąć w w poniższą grafikę.5.11.2012 r.

Witamy na nowej odsłonie strony Nobifloor. Zapraszamy do oglądania.


Copyright © 2012 ArtPiksel