O firmie

Nobifloor to przemyślane portfolio podłóg drewnianych - perfekcyjnych pod względem wzorniczym i jakościowym. Aktualnie współpracujemy z 5 europejskimi fabrykami, które specjalnie na nasze zamówienie produkują podłogi sygnowane marką Nobifloor. W tym gronie znajdują się zarówno największe europejskie firmy podłogowe, jak i małe rodzinne manufaktury rzemieślnicze, w których duża część pracy z drewnem odbywa się ręcznie.

Szyte na miarę

Wybór kolorystyki i stylistyki wykończenia podłóg konsultowany jest z projektantami wnętrz i stylistami, aby jak najlepiej odzwierciedlać światowe trendy w aranżacji wnętrz. Podłogi drewniane to nie tylko wygląd, ale również walory użytkowe. W ofercie Nobifloor znajdują się wyłącznie te deski, które przejdą rygorystyczne testy weryfikujące trwałość i bezpieczeństwo. Naszą filozofię pracy z klientem bardzo dobrze ilustruje włoskie określenie modowe „sumisura”, oznaczające produkt „szyty na miarę”, idealnie odpowiadający oczekiwaniom klienta. Marka Nobifloor, dzięki bardzo indywidualnemu podejściu, jest w stanie przygotować dla klienta podłogę perfekcyjnie dostosowaną do jego potrzeb estetycznych i użytkowych.

Jego wysokość drewno

Drewno, obok innych materiałów takich jak naturalny kamień czy skóra, jest ulubionym tworzywem ekspresji artystycznej designerów i projektantów wnętrz. Drewno stosowane jest w bardzo różnych miejscach o rozmaitym przeznaczeniu. Jest symbolem naturalności, który perfekcyjnie łączy walory dekoracyjne i użytkowe. Bez względu na wybrany gatunek, drewniana posadzka ociepla wnętrze. Drewno nadaje wnętrzu szlachetnej aury, która sprawia, że czujemy się w nim wyjątkowo.

Unikatowe kolekcje

W portfolio Nobifloor znajduje się kilkanaście kolekcji podłóg i blisko 100 wzorów o zróżnicowanej stylistyce. Deski Nobifloor występują w szerokiej palecie kolorów oraz wykończeń (szczotkowane, młotkowane i amoniakowane). Dzięki konstrukcji rdzenia wykonanego z kilkunastu warstw brzozy są bardzo wytrzymałe i odporne na odkształcenia. Z powodzeniem mogą być stosowane na ogrzewaniu podłogowym. Część kolekcji zabezpieczona jest olejem utwardzanym promieniami UV, który sprawia, że są one wyjątkowo trwałe podczas codziennego użytkowania.

Nobifloor dostępne są w różnych szerokościach deski - 12, 15, 18, 19, 20, 22, 23 centymetrów. Najkrótsze mają 60 cm (parkiet), a najdłuższe blisko 2,5 metra. Grubości, które oferuje firma to 13, 14,5, 16, 20, 21 mm.

test